Author: J***r
Date:
Review: First time to buy a lace front wig like this and it's really worth it for the price!
Màu sắc: Hồng
Price: 309.000₫
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Pink |
| Type | U-Shaped Woven Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Body Wave |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| Trọng lượng tịnh | 265 g |
| Chiều dài | 77 cm |
| Đầu | 58 cm |
| SKU | sb2405128903869637 |
Author: J***r
Date:
Review: First time to buy a lace front wig like this and it's really worth it for the price!
Màu sắc: Hồng
Author: J***r
Date:
Review: The wig is soft and held its curls really well blends in perfectly no breakage very good quality for synthetic wig🤍🤍🤍🤍🤍🤍
Màu sắc: Hồng
Author: w***s
Date:
Review: حلوة كتير ومرتبة انصح الجميع فيها بتجننننننننننننن
Màu sắc: Hồng
Author: y***e
Date:
Review: Comfortable to wear: very comfy and breathable Easy to wear: very easy to wear and adjustable Value for money: its good for its price
Màu sắc: Hồng
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm